نسخه تلکس خبرافلاك
:: برپایی قرارگاه سپاه لرستان برای خدمت رسانی به 7روستای زلزله زده کرمانشاه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) از برپایی قرارگاه سپاه لرستان برای خدمت رسانی به 7روستای زلزله زده از توابع دهستان جگیران استان کرمانشاه خبر داد.


:: ۵ تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به کرمانشاه اعزام شد شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: دومین گروه از تیم‌های پزشکی بسیج جامعه پزشکی استان لرستان در قالب ۵ تیم به منطقه زلزله‌زده دشت ذهاب شهرستان سرپل ذهاب اعزام شد.


:: سبدغذایی یک‌ماهه بین زلزله‌زدگان توزیع می شود شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: جمعیت هلال‌احمر در روز شنبه سبد غذایی 72 ساعته و روز سه‌شنبه به‌صورت گسترده سبدغذایی یک‌ماهه را در بین مردم زلزله‌زده توزیع می کند.


:: مجتمع های فرهنگی در محلات آسیب دیده خرم آباد راه اندازی می شود شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴

سرهنگ بازگیر با اشاره به ساخت مجتمع فرهنگی آموزشی ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد در کوچه شهید بهمنی گفت: در صدد هستیم  مجتمع های فرهنگی در سایر محلات آسیب دیده از جمله  فلک الدین ،کوی علی آباد ، گل سفید ،پاچنار و پشته ی حسین آباد راه اندازی شود.


:: 6 نفر در آتش سوزی مدرسه زینبیه خرم آباد مصدوم شدند چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لرستان گفت: 6 نفر در آتش سوزی مدرسه زینبیه خرم آباد مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.


:: زلزله زدگان غرب کشور در انتظار کمک های مردمی/ کمک هایی که مرهم می شود چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰

در پی زلزله شدید در غرب کشور، مردم زلزله زده این مناطق منتظر کمک های مردمی و دستان یاری گر هموطنان هستند، کمک هایی که مرهمی برای زلزله زدگان می شود.


:: تیم پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شد چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸

سرپرست تیم اعزامی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به مناطق زلزله زده غرب کشور  گفت: یک تیم10نفره همراه با تجهیزات کامل پزشکی از روز گذشته به استان کرمانشاه اعزام شده است.


:: سکویی که تماشاگر وعده‌هاست/ پروژه فوتبالی کفش‌هایش را آویخت سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۷

پروژه کوچک سکوی تماشاگران ورزشگاه نورآباد در لرستان هم‌اکنون تماشاگر وعده‌های تحقق‌نیافته است تا این پروژه بعد از ۱۵ سال دوندگی کفش‌هایش را آویزان کرده و متوقف شود.


:: اهدای عضو، آغاز یک پایان/ لزوم احداث زیرساخت‌ها برای ایجاد واحد فراهم آوری در لرستان سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶

اهدای عضو نمونه‌ای از بخشش بهترین دارایی‌ها بوده، که ضمن برقرای یک رابطه عاشقانه با معبود، صحنه‌ای باشکوه از ایثار و کمک به هم‌نوع رقم‌زده می‌شود.


:: نگاه آخر محسن حججی دیوار تبلیغاتی دشمن را فرو ریخت سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۵

معاون اجرایی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: نگاه آخر محسن حججی دیورا تبلیغاتی دشمن را فرو ریخت و قریب به دو ماه کشور در فضای محسن حججی می سوخت.


:: پایگاه های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی در سطح شهر خرم آباد راه اندازی شد سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹

معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: پایگاه های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی در میادین،معابر و خیابان های سطح شهر خرم آباد راه اندازی شده است.


:: نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان جان‌باختن هموطنان در زلزله‌ کرمانشاه را تسلیت گفتند سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱

آیت‌الله سیداحمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و سیدموسی خادمی استاندار در پیامی مشترک حادثه تلخ و تاسف‌بار زلزله مخرب کرمانشاه را تسلیت گفتند.


:: همه دستگاهها با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷

رهبر معظم انقلاب، در پیامی تاکید کردند مسئولان در همین اولین ساعات با همه همت و توان به یاری آسیب دیدگان به ویژه در زیرآوارماندگان بشتابند.


:: آخرین جزئیات امدادرسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور+ آمار جانباختگان و تصاویر سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۴

با وقوع زلزله 3/7 ریشتری درساعت 21:48 شامگاه یکشنبه در استان های غرب کشور تیم پزشکی به همراه تجهیزات کامل اورژانس، صبح امروز خرم‌آباد را به مقصد استان کرمانشاه ترک کرد.


:: 17کامیون اقلام غذایی به مناطق زلزله زده اعزام شد دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹

معاون جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تاکنون علاوه برتیم های عملیاتی یک هزار دستگاه چادر امدادی- دو هزار تخته پتو- یک هزار قوطی کنسروجات و برخی اقلام غذایی نیز در قالب 17 کامیون به منطقه اعزام شده است.


:: دولت و مجلس انقلابی آمریکا! یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸

آیا درازدستی دشمن و توطئه‌های پی‌درپی و زنجیره‌ای دولت و مجلس آمریکا علیه کشورمان به این علت نیست که دولت و مجلس ما را انقلابی نمی‌بیند؟! و اگر دولت و مجلس انقلابی عمل می‌کردند، آیا آمریکا جرأت این همه دست و زبان درازی را پیدا می‌کرد؟!


:: ترامپ - روحانی رابطه حرف و عمل شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰

جدای از اظهارات مقامات، سخن این است که آیا می‌توان جلوی راهبردی شدن روابط تهران - بغداد را گرفت؟ آیا در عمل می‌توان مانع نفوذ راهبردی ایران در عراق شد؟


:: فیزیوتراپی آروین؛مجهزترین کلینیک با مدرن ترین تجهیزات سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۲

توان بخشی انواع ضایعات ارتوپدیک،نورولوژیک و آسیب های ورزشی با تخیفیف ویژه 10درصدی تا پایان سال